פרגולה תלויה

החצר האחורית שלכם צריכה להיות מקום של נוחות וסגנון. פינות ישיבה יפהפיות, ספות ואפילו תנורי חימום לפטיו יכולים להפוך את החלל החיצוני שלכם לפיסת גן עדן קטנה. אבל אם לפטיו שלכם אין מקום מוצל במהלך היום, אתם מפסידים. עם המבחר שקיים היום, תוכלו למצוא פרגולה תלויה שעונה על כל דרישות המרחב והאסתטיקה שלכם.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

לקוחות ממליצים

חני יוסף
קרא עוד
הזמנתי שער כנסה ושער חניה לבית , חייבת לציין שמהרגע הראשון הבחנתי בחבורת מקצועיים יחס אישי וחם לאורך כל הדרך ועבודה ברמה הכי גבוהה
May Gabay
קרא עוד
תודה רבה לעוסקים במלאכה.. הזמנו לביתנו שער חנייה כניסה וגדרות והכל היה מעולה.. תודה לצוות שהיה זמין וענה על שאלות למרות שחפרנו 🙂
אוריאן מוסקוביץ
קרא עוד
תודעת שירות גבוהה, אוזן קשבת לדרישות הלקוח והכי חשוב עבודה מקצועית! תודה לכם!
גל ורסוצקי
קרא עוד
תודה רבה לירדן יוסף המתקין! עבודה יסודית, מקצועית והכי חשוב מכל הלב !
רועי קניאל
קרא עוד
תוצאה חבל על הזמן תודה ענקית לירדן יוסף המתקין שדאג שאהיה רגוע לאורך כל הפרוייקט
Tzvi Knish
קרא עוד
עבודה מקצועית ומדויקת. משלב קבלת ההחלטה והצעת המחיר, דרך לקיחת המידות המידות ועד להתקנה. שירות וזמינות ברמה הגבוהה ביותר.

יתרונות פרגולה תלויה

פרטיות: אם אתם אוהבים את הרעיון של ערב רומנטי בג'קוזי שלכם או על הנדנדה במרפסת, פרגולה תלויה יכולה לספק לכם פרטיות ללא הרשמיות וההוצאות שכרוכות בהקמת גדר. צמחים מטפסים שתוסיפו למבנה יגדלו הרבה יותר מהר מאשר גדר רגילה. אם תחליטו שתרצו להחליף את אותו צמח מטפס בעוד מספר שנים, ביצוע המעבר למגוון צמחים אחר יהיה גם קל בהרבה מאשר לפרק גדר עץ תאשור או הולי יפני.

המשכיות: אם יש לכם מקום חניה סגור, מנותק או בניין אחר שנמצא בסמיכות לבית שלכם, הוספת שכבה שמחברת את המבנה הזה לגדר, לדק או לבית שלכם תעזור לשלב את המראה של הנכס שלכם בצורה נכונה. חשבו על זה כעל גשר חזותי המחבר בין אלמנטים שונים. שינוי אחד כזה יכול לעזור לכם להגדיל את האטרקטיביות של הבית שלכם ואולי אפילו את הערך שלו.

תוספת צל: פרגולה תלויה מספקת הרבה צל כשהשמש קופחת ומחסה מפני הרוח והגשם. הפרגולה התלויה יכולה להיות זולה יותר מאשר התקנה של גג פיברגלס במרפסת שלכם, והיא גם נראית הרבה יותר אסתטית.

יופי: אם הדק, הפטיו או הגדר שלכם נראים ערומים וחסרי אסתטיקה, התקנת פרגולה תלויה וצמחים מטפסים תוסיף גובה, צבע ויופי לנוף שלכם. אם ברצונכם להסוות את ערימת הקומפוסט של השכן שלכם, פרגולה תלויה תשמש למעשה כמסך לנופים פחות נחשקים מבלי שתצטרכו להקים גם גדר עץ.