שערים

שערים מהווים כניסה לבתים, למתחמים שונים, לחניונים ולמגוון מקומות אחרים. השערים הם הדבר הראשון שאנו רואים כאשר אנחנו מגיעים למקום והם מהווים חזית וכניסה, מבט ראשון על המקום שהגענו אליו. לכן שערים צריכים להיות חזקים, בטיחותיים וגם יפים ומעוצבים. ישנם סוגים רבים של שערים, כמו שערי כנף סטנדרטיים שמתאימים לכניסות בתים וכדומה ולעומתם שערים חשמליים, אשר מגיעים במגוון דגמים ואפשרויות ומתאימים לחניונים, לכניסות למפעלים ועוד.

שערים לבית

יש סיבה שמתכת, כולל ברזל, היא הבחירה הפופולרית לשערים לבית. חומר זה שימש במשך אלפי שנים ליצירת כניסה יפה לכל סוגי הנכסים. כאשר מתחזקים אותו באופן קבוע, שער הברזל יצוק יכול להימשך עשרות שנים. אנו מעצבים בעיצוב אישי את שערי ברזל המחושל שלנו במיוחד עבור הנכס שלך. לא משנה כמה רחב או צר, גבוה או קצר, מורכב או פשוט, חברת גוטליב יכולה לעשות את כל זה.
יש לך כבר שער לבית שזקוק לתחזוקה או תיקון? לרוב אנו יכולים לתקן שער לבית עם זמן השבתה מינימלי – בין אם במקור התקנו את השער ובין אם לא. צרו קשר למידע נוסף או לקביעת פגישה ללא תשלום באתר.
חוקר חומרי שער כדי לקבוע מה הכי טוב עבורך? לקבלת מידע נוסף על אפשרויות עיצוב, שיקולי עלות, עמידות ועוד- צור איתנו קשר.

מערכות שער לבית

זה לא שער רגיל מברזל יצוק. השערים של גוטליב תוכננו על מנת לתת ביטחון ונגישות. כדי להקל על ההתקנה, כל חומרת ההרכבה מתכווננת במלואה, כך שלא תצטרך לדאוג לקבל אותה בצורה צנרת, מפלסית ומרובעת לחלוטין בניסיון הראשון. השערים שלנו תוכננו להיות קלים ככל האפשר להתקנה על ידי אנשי מקצוע עם ניסיון בתחום.
אנו מספקים שערים מקושתים ויפים. עיין בתמונות השערים שלנו.

עיצוב שערים

שערים שנמצאים בבתים פרטיים או במתחמים דומים צריכים להיות יפים ומעוצבים, זהו חלק מהגדרת התפקיד שלהם, יחד עם הבטיחות. העיצוב של שערים מעניק תוספת עיצובית לבית עצמו ויוצר גימור מושלם של המראה הנשקף אל הבית. שערים לרוב עשויים מאלומיניום, אולם אם ישנה אפשרות מעשית וכלכלית, אפשר לשלב בהם חומרים אחרים ואפילו זכוכית וחומרים דומים אחרים, על מנת ליצור עיצוב מרשים של השער וכניסה יפה אל הבית. מומלץ להתאים את צבע השער, למשל, לצבע של הבית ולגוונים השולטים במקום. שערים לבתים יכולים להיות חשמליים או רגילים, על פי הצרכים של דיירי המקום.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

לקוחות ממליצים

חני יוסף
קרא עוד
הזמנתי שער כנסה ושער חניה לבית , חייבת לציין שמהרגע הראשון הבחנתי בחבורת מקצועיים יחס אישי וחם לאורך כל הדרך ועבודה ברמה הכי גבוהה
May Gabay
קרא עוד
תודה רבה לעוסקים במלאכה.. הזמנו לביתנו שער חנייה כניסה וגדרות והכל היה מעולה.. תודה לצוות שהיה זמין וענה על שאלות למרות שחפרנו 🙂
אוריאן מוסקוביץ
קרא עוד
תודעת שירות גבוהה, אוזן קשבת לדרישות הלקוח והכי חשוב עבודה מקצועית! תודה לכם!
גל ורסוצקי
קרא עוד
תודה רבה לירדן יוסף המתקין! עבודה יסודית, מקצועית והכי חשוב מכל הלב !
רועי קניאל
קרא עוד
תוצאה חבל על הזמן תודה ענקית לירדן יוסף המתקין שדאג שאהיה רגוע לאורך כל הפרוייקט
Tzvi Knish
קרא עוד
עבודה מקצועית ומדויקת. משלב קבלת ההחלטה והצעת המחיר, דרך לקיחת המידות המידות ועד להתקנה. שירות וזמינות ברמה הגבוהה ביותר.