שאלות נפוצות

בשנים האחרונות האלומיניום תופס מקום מרכזי בתחום השערים, גדרות, מעקות ופרגולות וזאת אודות להיותו מתכת אצילה אשר אינה מקבלת קורוזיה וחלודה ובכך מקנה למוצר עמידות לאורך שנים רבות. כמו כן האלומיניום הנו מתכת קלה (כשליש מברזל) דבר המונע עומס על הצירים ועל המנועים ובכך מאפשר אורך חיים ארוך.

בגלל האיכות – חברת גוטליב שמה דגש מיוחד על רמת איכות, דיוק וגימור. כלל מוצרי החברה מיוצרים בריתוך ארגון ללא מחברים כדוגמת ניטים / ברגים דבר המבטיח את עמידות המוצר לאורך שנים רבות. כמו כן החברה יורדת עד לפרטים הקטנים ביותר בשלב התכנון והביצוע לקבלת מוצר ברמת הגימור והדיוק הגבוהים ביותר.

בגלל היחס – חברתנו מאמינה כי תקשורת ישירה ובלתי אמצעית מול הלקוח, תוך שיתוף ומעורבות של הלקוח בכל שלבי העבודה תבטיח את שביעות רצונו מהמוצר הסופי המתוכנן במיוחד עבורו.
 
חברת גוטליב מתגאה במגוון רחב מאוד של דגמים ונכונה תמיד לאפיין עם הלקוח או האדריכל דגמים נוספים.באופן כללי ניתן לחלק את הדגמים לארבע קטגוריות:1. פלאחים מאלומיניום עם מסגרת היקפית -ניתן לקבוע את גודל הפלטות ומספר הפלטות, חלוקה סימטרית או אסימטרית, גודל וכמות מרווחי האור. למי שמחפש פרטיות מוחלטת ניתן לבצע ללא מרווחי אור או לחלופין לבצע סגירה של המרווח אור.2. פלאחים בחיפוי (נטול מסגרת היקפית) -גם כאן ניתן לעצב את חלוקת הפלטות ומרווחי האור לפי דרישות הלקוח. בדגם זה מתקבל מראה רציף ונקי של העבודה.3. פלאחים בשילוב זכוכית – ניתן לשלב זכוכיות מכל הסוגים (שקופה/חלבית/סבתא) יחד עם פלטות מאלומיניום בכל גודל וצורה.4. פרופילים דגם הייטק בתוך מסגרת- בדרך כלל מבוצע מפרופילים 20X40 ברווח 20 מ"מ או 15 מ"מ בין פרופילים. בגוטליב ניתן להזמין דגם זה בכל גודל של פרופילים ובכל רווח שרוצים. כמו כן דגם זה קיים בגוטליב גם עם מסגרת חלקה לקבלת מראה נקי.5.דגם צף -פרופילים ללא מסגרת היקפית. ניתן לבצע בכל סוגי הפרופילים ובכל מרווח בין הפרופילים. קיימת אופציה להוספת פלטת אלומיניום אחורית לקבלת פרטיות מוחלטת. כמו כן קיימת אופציה לשער כפול למראה זהה לשער מתוך הבית ומחוצה לו. בנוסף לכך ניתן לרתך את הפרופילים בשיפוי אלכסוני למראה ייחודי והגדלת הפרטיות.6. דגם כפרי -דגם ממוטות אלומיניום אנכיים בתוך מסגרת מעוצבת או חלקה. ניתן לשלב פלטת אלומיניום בחלק התחתון של השער או הגדר וכן לשלב כותרת מיציקת אלומיניום או עבודת יד בחלק העליון של השער. ניתן לביצוע עם מוטות בודדים במרווחים שווים או זוגות זוגות. כמו כן ניתן לקבוע את המרחק בין המוטות תוך שמירה על התקן המחייב. כמו כן, ניתן לשלב בין הדגמים השונים למשל לשלב פרופילים 20X40 יחד עם פלאחים מאלומיניום או/ו זכוכית, הכל לפי רצון הלקוח
 
באופן כללי מחיר שערים וגדרות מאלומיניום מחושב לפי מטר מרובע.המחיר נע בין 800-1500 ש"ח למטר רבוע תלוי בדגם הנבחר.בכדי להשוות מחיר חשוב לתת דגש על עובי החומר, צורת החיבור שלו (ריתוך/ניטים) ורמת הגימור.לכך יש להוסיף אביזרים נלווים הנדרשים לפרויקט כדוגמת מנועים, עמודים יצוקים, עיניים אלקטרו-אופטיות וכדומה.
בשעה טובה ביצעתם הזמנתכם בחברת גוטליב 🙂 מנהל פרוייקט שימונה עבורכם מטעם החברה ילווה אתכם לכל אורך התהליך ויהיה זמין עבורכם באופן ישיר לכל בקשה ו/או שאלה שתעלה. מדידה – לאחר ביצוע ההזמנה ובחירת דוגמא עקרונית, תתאם החברה הגעת מודד לביתכם. שלב זה הינו קריטי לקבלת החלטות הקשורות לביצוע העבודה (כיווני פתיחה של השערים, מיקומי שערים, קו התקנה, סוגי נעילות, הכנות חשמל נדרשות נוכחותכם בשלב המדידה חשובה. תכנון הנדסי ועיצובי – חברת גוטליב רואה חשיבות גבוהה בשלב התכנון לקבלת תוצאה מושלמת הן בפן ההנדסי והן בפן העיצובי (קביעת חלוקות, רצף קווים, שיפועים נכונים וכדומה). מהנדסי החברה ממדלים את השטח הקיים ובונים הדמיה ממוחשבת של העבודה טרם ההורדה לייצור. מעורבות גבוהה של הלקוח בשלב זה מבטיחה תאום ציפיות בקבלת המוצר המוגמר. ייצור – לאחר אישור התוכניות החברה מתחילה בייצור העבודה. גם כאן ניתן דגש מיוחד על רמת גימור ואיכות העבודה תוך ליווי צמוד של בקרת איכות צביעה – לאחר גמר הייצור וליטוש העבודה המוצרים עוברים צביעה אלקטרו-סטטית בתנור בגוון שנבחר על ידי הלקוח. התקנה – לאחר גמר הצביעה ובקרת האיכות יתאמו מולכם מועד להתקנה. חברת גוטליב מעסיקה מתקינים אשר הינם עובדי החברה אשר מחוברים לערכי החברה באיכות ובשירות. המתקינים יבצעו עבורכם את ההתקנה עד לשביעות רצונכם המלאה.
אומנם השערים מגיעים בסוף שלב גמר הבניה אך חשוב להתחיל לתכנן ולהיכנס לפרטים הקטנים עוד בשלב השלד וזאת לאור ההכנות הנדרשות לשערים כדוגמת הכנות חשמל לשערים החשמליים השונים (לכל סוג שער נדרשות הכנות חשמל שונות), הכנות לאינטרקום ותכנון שיפועים וגבהים של הפיתוח לקבלת מוצר מושלם. בנוסף, לעתים העבודה מחייבת יציקות של עמודי ברזל לתמיכת השערים וחשוב שיציקות אלו יעשו לפני שלב הריצוף.
הכנות החשמל הנדרשות לשער חנייה חשמלי תלויות הן בסוג השער החשמלי הנבחר והן בנתוני השטח הקיים. לאחר ביצוע ההזמנה מודד מוסך של החברה יגיע לביתו של הלקוח ויספק מידע מפורט אודות ההכנות הנדרשות.