גדרות לגינה ולחצר

אם יש לכם גינה פרטית בחצר הבית, אין ספק שאתם משקיעים בה ועובדים הרבה על מנת לשוות לה מראה יפה ומעוצב, כדי שתוכלו ליהנות ממנה בכל רגע, לבלות בה, לעבוד בה וגם לנוח בה. גדרות לגינה הן חלק בלתי נפרד מעיצוב וטיפוח הגינה. הן מגנות על הגינה ושומרות עליה. חברת גוטליב מייצרת עבורכם גדרות מעוצבות לגינה בתכנון קפדני, על מנת שתוכלו ליהנות מהגנה מושלמת על הגינה שלכם ומעיצוב יפהפה ומשובב עין.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

לקוחות ממליצים

חני יוסף
קרא עוד
הזמנתי שער כנסה ושער חניה לבית , חייבת לציין שמהרגע הראשון הבחנתי בחבורת מקצועיים יחס אישי וחם לאורך כל הדרך ועבודה ברמה הכי גבוהה
May Gabay
קרא עוד
תודה רבה לעוסקים במלאכה.. הזמנו לביתנו שער חנייה כניסה וגדרות והכל היה מעולה.. תודה לצוות שהיה זמין וענה על שאלות למרות שחפרנו 🙂
אוריאן מוסקוביץ
קרא עוד
תודעת שירות גבוהה, אוזן קשבת לדרישות הלקוח והכי חשוב עבודה מקצועית! תודה לכם!
גל ורסוצקי
קרא עוד
תודה רבה לירדן יוסף המתקין! עבודה יסודית, מקצועית והכי חשוב מכל הלב !
רועי קניאל
קרא עוד
תוצאה חבל על הזמן תודה ענקית לירדן יוסף המתקין שדאג שאהיה רגוע לאורך כל הפרוייקט
Tzvi Knish
קרא עוד
עבודה מקצועית ומדויקת. משלב קבלת ההחלטה והצעת המחיר, דרך לקיחת המידות המידות ועד להתקנה. שירות וזמינות ברמה הגבוהה ביותר.

גדר לגינה היא חיונית מסיבות רבות. גדר מעוצבת כראוי יכולה לסייע במניעת נזק שנגרם על ידי בעלי חיים כמו כלבים וכן הלאה, המהווים מזיקים גדולים ונמצאים בסבירות גבוהה באותה מידה בגנים עירוניים כמו בסביבה כפרית. גדר לגינה יכולה לסייע גם בהרתעה מפני מעשי ונדליזם. 

סוגי גדרות לגינה:

לפני שתבחרו בין אפשרויות גדרות לגינה המתאימות ביותר לצרכים שלכם, חיוני שתבינו את הסיבה לכך שאתם זקוקים לגידור. חמש הסיבות הנפוצות ביותר להתקנת גדר לגינה הן:

  • ביטחון – הרחקת אנשים ו/או בעלי חיים
  • פרטיות – מתן מחסום חזותי בינכם לבין הצופים הפוטנציאליים
  • מחסום – גידור יכול לעזור כשיש רוח חזקה או מוזיקה רועשת מהשכנים
  • תקציב – התקציב הייעודי שלכם יכול להיות הגורם המכריע לגבי החומר שבו תבחרו
  • אסתטיקה – צורות גידור רבות הן אטרקטיביות בפני עצמן ומוסיפות הרבה למראה הנכס שלכם

קביעת המטרה של הגדר והתקציב שלכם תעזור לכם להחליט אילו מבין צורות הגידור הרבות יתאימו לצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר.

איזה חומר הכי טוב לגדרות לגינה?

מהיכרות עם שוק הגידור, אלומיניום הפך פופולרי יותר בתחום המסחרי מאשר בתחום המגורים, ונראה שהוא משמש גידור זמני סביב אתרי בנייה. באקלים חם יותר, אלומיניום הפך לבחירה העיקרית עבור גידור סביב בריכות שחייה.

מהן היתרונות של גדר לגינה?

  • משקלו הקל של האלומיניום הופך אותו למושלם לאפשרויות גידור זמניות.
  • מכיוון שאלומיניום אינו צובר חלודה, הוא שומר על המראה שלו ללא קשר לתנאי מזג האוויר.
  • מבחינת איכות הסביבה, אלומיניום מדורג גבוה מכיוון שהוא ניתן למחזור לחלוטין.

גדר ברזל לגינה:

בשלושים השנים האחרונות, גידור פלדה החליף את האפשרות הקלאסית של ברזל יצוק כצורה הראשונה של גידור באיכות גבוהה. לעתים קרובות זה נראה כגידור רב דורי כיוון שהוא, כמו ברזל יצוק, יכול להחזיק מעמד מאות שנים.

גדר דקורטיבית לגינה:

לוחות גדר דקורטיביים מציעים פתרון גידור ייחודי לכל גינה. מלבד הצעת היתרונות הרגילים של גידור – פרטיות, מקלט, הגנה מפני מזג אוויר ואבטחה, גידור דקורטיבי מציע עיצוב וסגנון נוספים. גידור דקורטיבי יכול לשלב גבולות אטרקטיביים, לשמש לסגירת אזורים בגינה לישיבה ואכילה, ובשילוב צמחים יכול לשפר את המראה של כל חלל שהוא.

גדרות לגינה מחיר:

אם יש לכם פרויקט גידור, זו כנראה השאלה הראשונה שלכם – ובואו נודה בזה, העלות היא די חשובה. גידור מתומחר לפי מטר והעלות הסופית של הפרויקט שלכם תהיה תלויה במספר גורמים, כגון חומר הגדר, צביעת הגדר, גודל הפרויקט שלכם ואם יש צורך להסיר את הגדר הקיימת.

שירותים נוספים:

שערים מאלומיניום

אם אתם מחפשים שער, בין לבית, בין לחניה, או אפילו לבניין משרדים, השער שהכי כדאי להזמין הוא מאלומיניום. שערים מאלומיניום הם עמידים וחזקים, אפשר להזמין

פרגולה למרפסת ולגינה

פרגולות אלומיניום

במדינה חמה כמו שלנו, תצטרכו לצייד את המרפסת בכיסוי כזה או אחר. פרגולות אלומיניום עשויות להיות הפיתרון הטוב ביותר בשבילכם. מדוע? כי פרגולות מאלומיניום יעניקו

מעקות אלומיניום

האם יש לכם גג? גרם מדרגות? מרפסת? אם כן, ככל הנראה אתם זקוקים לפריט משלים ובטיחותי כמו מעקות אלומיניום. אולי בעצם כבר יש לכם מעקה,